Hecht 1233 - OKAZJE Oceń produkt:

od 249,00 PLN

  • Producent: Hecht
  • Kategoria: Kosiarki elektryczne
  • Moc: 1.2 kW
  • Pojemność kosza: 30 l
  • Szerokość koszenia: 34 cm
  • Minimalna wysokość koszenia: 20 mm
  • Maksymalna wysokość koszenia: 60 mm

HECHT 1233 to drobna kosiarka elektryczna 230 V / 50 Hz bez napędu przystosowana do koszenia powierzchni około 400 m². Podstawą kosiarki jest lekka, ale wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego.

Silnik o mocy 1200 W napędza nóż o szerokości 33 cm. Trawa zbierana jest do 30 l kosza zbudowanego z połączenia tworzyw nienaturalnych i wytrzymałego materiału. Taka konstrukcja lepszy przepływ powietrza oraz optymalne wykorzystanie jego pojemności. Kosz zaopatrzono w wygodny uchwyt dla przystępnego przenoszenia i opróżniania. Dla jeszcze lepszego użycia powierzchni kosza, specjalnie zaprojektowane noże odpowiedni przepływ powietrza i prędki transport trawy do pojemnika.

obudowa kosiarki pozostała wyprodukowana z wytrzymałego i mocnego tworzywa nienaturalnego. Umożliwiło to osiągnąć wagę zaledwie 7,1 kg. dzięki czemu manewrowanie kosiarką jest wyjątkowo proste, bardzo w drobnych ogrodach z dużą ilością przeszkód tj. Drzewa, krzewy czy kwiaty. Minimalne i niskie podwozie umożliwia koszenie pod niskimi przeszkodami tj. Ławki, wystające krzewy itp. Przednia część pokrywy pozostała zaokrąglona, dzięki czemu kosiarka nie jest narażona na uszkodzenie poprzez niskie przeszkody np. Krawędzie chodników, niskie krawężniki czy inne niskie obiekty. Dodatkowo kosiarka znacznie lepiej porusza się podczas koszenia trawnika, umożliwiając trawie łatwiejsze przedostawanie się pod nóż tnący. W górnej części pokrywy znajduje się poręczny i wygodny uchwyt do przenoszenia, a także przechowywania urządzenia.

Wysokość koszenia reguluje się w trzech ustawieniach w zakresie 20 – 60 mm. Ustawienie wysokości odbywa się szybko i łatwo, przesuwając jedynie dźwignię w rowki prowadzące.

Uchwyt kosiarki możemy w każdej chwili złożyć w prosty sposób dzięki zastosowaniu motylkowych zacisków oszczędzając przy tym niemało miejsca podczas przechowywania. Główny włącznik kosiarki wyposażony został w dodatkowy przycisk zabezpieczający przed niepożądanym uruchomieniem urządzenia. Specjalny organizer na kable pozwoli nam uporać się ze zbyt długim przewodem podczas pracy z urządzeniem.

podczas używania, należy progresywnać zgodnie z instrukcją obsługi, którą załączono do towaru.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kosiarki elektryczne